АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Продукти харчування оптом від виробника в Криму

FROZENFOOD UA – торгово-виробнича компанія, частина групи компаній, які динамічно розвиваються. Ми з сфокусовані на виробництві та постачанні свіжих і якісних продуктів харчування за оптовими цінами в Крим і кожен населений пункт Криму. Шокова заморозка і високі стандарти безпеки дозволяють нам забезпечувати регулярні поставки продуктів харчування нашим дистриб’юторам в Криму.

Постачальник продуктів харчування в Криму FrozenFood UA
 
No1
дистриб'ютор заморожених продуктів харчування в Україні
більше
20
років в організації експортних поставок
 
20
поставка продуктів харчування в країн
більше
200
найменувань виробництва продуктів харчування
Поставка заморожених продуктів харчування в Криму

Асортимент компанії FROZENFOOD UA налічує понад 200 найменувань продукції, серед яких: напої на основі натуральних ягід, десерти, перші і основні страви, сендвічі, випічка, напівфабрикати, які випускаються під власною торговою маркою, а також подторговимі марками замовниками.

Виробництво і доставка десертів і тістечок в Криму Виробництво і доставка випічки в Криму Виробництво і доставка готової їжі та напоїв в Криму Доставка продуктів харчування FrozenFood в Криму

На сьогодні купити продукти харчування оптом від виробника можна в кожному населеному пункті в Крима: Алупка, Алушта, Армянськ, Бахчисарай, Білогірськ, Джанкой, Євпаторія, Керч, Красноперекопськ, Саки, Сімферополь, Старий Крим, Судак, Феодосія, Щолкіне, Ялта

Дистрибуція продуктів харчування FrozenFood UA в Україні Frozenfood – продукти харчування для національних мереж

Також ми є надійним постачальником в сегменті frozenfood для національних мереж (наприклад, TESCO, Coop Market, Bidfood, Carrefour, Kaufland, Metro C&C, АТБ, Silpo, Aushan і ін.) І маємо великий досвід в проектах організації харчування на транспорті ( Інтерсіті, Укрзалізниця, АероКейтрінг).

З питань поставки продуктів харчування і співпраці звертайтеся

03066, Україна, м Київ, пров. Охтирський, 7 / офіс 1Е-101