АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Продукти харчування оптом від виробника в Україні

FROZENFOOD UA – торгово-виробнича компанія, частина динамічно розвивається групи компаній. Ми сфокусовані на виробництві та постачанні свіжих і якісних продуктів харчування за вигідними цінами в кожен населений пункт України. Шокова заморозка і високі стандарти безпеки дозволяють нам забезпечувати регулярні поставки продуктів харчування нашим дистриб’юторам по Україні.

Постачальник продуктів харчування FrozenFood UA
 
No1
дистриб’ютор заморожених продуктів харчування в Україні

більше
20
років в організації експортних поставок

 
20
поставка продуктів харчування в країн

більше
200
найменувань виробництва продуктів харчування

Поставка заморожених продуктів харчування

Асортимент компанії FROZENFOOD UA налічує понад 200 найменувань продукції, серед яких: напої на основі натуральних ягід, десерти, перші і основні страви, сендвічі, випічка, напівфабрикати, які випускаються під власною торговою маркою, а також подторговимі марками замовниками.

Виробництво і доставка десертів і тістечок Виробництво і доставка випічки Виробництво і доставка готової їжі та напоїв Доставка продуктів харчування FrozenFood в Україні

На сьогодні наші продукти харчування представлені в кожній області України: Київська, Черкаська, Чернігівська, Чернівецька, Донецька, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Харківська, Хмельницька, Кіровоградська, Херсонська, Луганська, Волинська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська , Тернопільська, Закарпатська, Вінницька, Запорізька, Житомирська.

Дистрибуція продуктів харчування FrozenFood UA в Україні Frozenfood – продукти харчування для національних мереж

Також ми є надійним постачальником в сегменті frozenfood для національних мереж (наприклад, TESCO, Coop Market, Bidfood, Carrefour, Kaufland, Metro C & C, АТБ, Silpo, Aushan і ін.) І маємо великий досвід в проектах організації харчування на транспорті (Інтерсіті, Укрзалізниця, АероКейтрінг).

З питань поставки продуктів харчування і співпраці звертайтеся

03066, Україна, м Київ, пров. Охтирський, 7 / офіс 1Е-101